Białystok Sport.pl > 

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok szykuje transferowy hit! To Anthony Stokes

lg, Przegląd Sportowy

2017-02-07, godz. 08:15

Jagiellonia Białystok szykuje transferowy hit. Lider ekstraklasy chciałby sprowadzić Anthony'ego Stokesa - informuje "Przegląd Sportowy".

RUSSELL CHEYNE/REUTERS

więcej zdjęć

Wcześniej Jagiellonia chciała kupić Cilliana Sheridana, ale nie dogadała się w tej sprawie z Omonią Nikozja. Z tego względu Białostoczanie zwrócili uwagę na innego Irlandczyka.

Stokes zagrał 9 razy w reprezentacji swojego kraju, ma na koncie również ponad 130 występów w Celticu Glasgow i 58 goli. Od tego sezonu występuje w Blackburn Rovers, gdzie strzelił jednego gola w siedmiu meczach. Ostatnio Stokes dużo czasu spędzał na sali sądowej. Przyznał się do zaatakowania... sobowtóra Elvisa Presleya w jednym z klubów nocnych. Będąc pod wpływem alkoholu uderzył go głową i złamał mu nos oraz wybił kilka zębów. Groziła mu kara pozbawienia wolności, ale ostatecznie dostał "jedynie" grzywnę w wysokości 30 tys. euro. Więcej w "Przeglądzie Sportowym".Ekstraklasa wraca do gry! Jak kluby radziły sobie w sparingach?


Udostępnij link: Facebook

Komentarze (4)

  • GoscFB: Wojciech Koronkiewicz | rok temu

    Nie, lepiej Go nie zapraszajmy! A jak zajdzie do klubu, gdzie się bawi sobowtór pewnego Misia? Wojna z Irlandią murowana!

  • kalowiec | rok temu

    Petarda!!! Jaga miażdży!!!

  • morfeusz_1 | rok temu

    U nas Elvis Presley byłby górą

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Białystok